Lynkurs på 30 minutter: Kommunikasjon

Bli en mester i kommunikasjon!

Er du en studentleder som ønsker å forbedre dine kommunikasjonsevner og egasjere og inspirere ditt team?

Online

26.02.2025
14:15
Varighet
00:30
48 av 50 ledige
Antall kursdager:
1
Kart og kalender

Lynkurset gir deg innsikt i hvordan kommunikasjon er bærebjelken i et styre og hva du som leder kan gjøre for å sikre at alle snakker, og lytter. Du lærer grunnleggende kommunikasjonsteorier og hvordan du kan anvende denne i praksis.

 

Kursbevis gis etter forespørsel.


Teams-lenke

Som deltaker får du tilsendt Teams-lenke i forkant av kurset.

 

Forpliktende påmelding

Når du melder deg på kurset, forplikter du deg til å delta. Husk derfor å melde deg av i god tid dersom du ikke kan delta.

 

Om kursholderen

Sammen Studentliv er en tjeneste for studentorganisasjoner, -idrettslag og studenter med verv. Hvert semester setter vi opp kurs for studenter som drifter organisasjoner. I tillegg møter vi jevnlig engasjerte studenter som har behov for hjelp og veiledning. Ta kontakt med oss på studentliv@sammen.no.